Menu :

Náš úspěch v Pňovicích

21. srpna 2005       Pňovice - Brdská liga

Do soutěže se přihlásilo 20 družstev. V postupových pokusech se nejvíce dařilo domácím borcům z Pňovic A (15:98). 8.postupové místo bylo s časem 18:56.

V ženské kategorii byla nejlepší děvčata z Bezděkova časem 20:15, čtvrté postupovaly Zalužany 21:97. Play-off narušil meteorology slibovaný déšť, takže musela být soutěž na několik minut přerušena. V ženském play-off proti sobě nastoupila družstva Bezděkova a Zalužan, ve druhém pak favorizovaná Prosenická Lhota a Radětice. Postup do finále si vybojovaly dívky z Bezděkova časem 21:48 a "raděholky"- 22:43. V souboji o bronz si holky z Prosenické Lhoty celkem hladce 21:75 poradily se zalužanskými děvčaty 26:63.

Ve finále se sešly kamarádky z Bezděkova a Radětic, po menší estrádě před startem předvedly dívky z Bezděkova povedený útok a časem 19:89 zaslouženě zvítězily, ještě pro úplnost čas Radětic 22:36 a naše holky skončily na krásném druhém místě

. A v play-off mužů. V něm Pňovice A zvítězily nad Bezděkovem B, Zalužany A zdolaly Prosenickou Lhotu, Radětice porazily s velkým štěstím Lochovice a Bezděkov A zdolal Sloup.

Na řadu přišlo semifinále, kde si postup do finále vybojovaly Pňovice A 16:48 přes Zalužany A 17:08. Ve druhém souboji Radětice 16:75 o 6 setin vteřiny nepustily do finále kluky z Bezděkova A 16:81. Ti poté v boji o bronz zdolali časem 16:21 Zalužany A 17:14. Ve finále zvítězily Pňovice A 16:20 nad Raděticemi 17:69 a tak i kluci braly pohár za druhé místo.

V soubojích all-star se z vítězství radovaly oba výběry Západu ženy 23:12, muži 17:47.

Ještě pro úplnost nejlepší proudaři ženy Monika Pokorná, Bezděkov p.Tř., čas 19:28, muži ing.Jan Vachta, Pňovice A, čas 15:44

fotogalerie

Golden Champions

.     A aby toho soutěžení v Pňovicích o víkendu nebylo málo, v neděli se zde konal Golden Champions, soutěž pro nejlepší pozvaná družstva ze středních, jižních a západních Čech.

Bohužel i tyto závody byly ovlivněny nepříznivým počasím, jak neúčastí některých pozvaných družstev, tak podmáčeným povrchem tratě. Soutěž se běžela na 2B u žen a na 3B úzké v kategorii muži, na dva pokusy a počítal se lepší čas. V kategorii žen se soutěže zúčastnily pouze tři družstva a dokončily v tomto pořadí: 1.místo Radětice, 2.místo Pňovice, 3.místo Sloup

.     Mezi muži se nejvíce dařilo Bezděkovu, ten vedl už po prvních pokusech a v druhém kole dal na těžké trati vynikajících 17:41, na druhé místo se druhou sedmnáctkou dne vyhoupl Strážov 17:96, třetí místo obsadily domácí Pňovice časem 18:29. Čtvrté byly Úherce 19:00, které ten den neběžely v kompletní sestavě.

A další pořadí 5.místo Přechovice 20:27, 6.místo Sloup 20:43, 7.místo Dolany 20:87, 8.místo Kalenice 23:07, 9.místo Radětice - 24:05, 10.místo Milenovice 24:06, 11.místo Zalužany 25:27, 12.místo Platan Protivín 28:56, 13.místo Chrást 38:01.